Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep Evden Eve Nakliye Şirketleri
1 Ağustos 2015

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Evdiz Evden Eve Taşımacılık Gaziantep ilçeleri ve çevre illerde yapmış olduğu faaliyetleriyle ev taşıma sorununu tamamen ortada kaldırmış olup, kaliteli hizmetleriyle, güler yüzlü genç ve saygılı çalışanlarıyla dürüstlüğü kendisine ilke edinmiştir. Taşıma işlemlerinde kullandığı ekipman ve kapalı çelik kasa konteynır araçlarının içi tamamen medefe ile kaplı olup, Gaziantep halkının hizmetine sunulmuştur.
“Evdiz Nakliyat” Ulaştırma Bakanlığının ve Karayollarının K3 ve ODY (Esnaf Sicil)(Ticaret Odası), Şoförler Cemiyeti kurum ve kurullarının belgeleri ile tam teşekküllü hizmet göstermektedir. Firmamız yapmış olduğu çalışmalarla kaliteden ödün vermemiş, yapmış olduğu çalışmalarla alanında ve gaziantepte aranılan bir firma saygınlığına ulaşmıştır.
Siz değerli Müşterilerimiz; Gaziantepte evden eve taşımacılık dediğinizde öncelikle güven kalite ve memnuniyet ile gaziantep evden eve nakliyat yapacağınız bir firma ararsınız. Firmamız EVDİZ EVDEN EVE, öncelikle siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanıp yapmış olduğunuz telefon görüşmelerinizden sonra ücretsiz expertiz raporları için görevlimiz bizzat gelip eşyalarınız yerinde görüp gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra sözleşme yapıp, sizin dilediğiniz tarihte kapalı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Arayın