Firmalar ya da şahıslar kendi hesaplarına başkalarının ürün , eşya ve diğer ekipmanlarını para karşılığı yurt içinde bir yerden bir yere taşıyorlarsa belirli belgelere sahip olmak zorundadırlar. Bunlar ile yaptıkları taşıma ve nakliye işleminin gerçekten kamu düzeyinde de tescillendiğini gösterirler.  Bunlar çok çeşitli yetki belgeleri olmaktadır.

Firmamız da bir bedel karşılığı ikinci parti şahıs ve kurumlar için gerçekleştirilecek taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmaların alması gereken tüm yetki belgelerini almıştır. Bu anlamda hem K1 belgesihem de K3 belgesine sahiptir. Bu belgeler ile birlikte yurdumuzun herhangi bir noktasına istenilen tüm ürün, eşya ve ekipmanları bir bedel karşılığı ile taşıyabilmektedir. Bu belgeleri alabilmek için gerekli olan tüm teknik donanım ve araç parkına sahibiz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için hizmet sağladığımız araçlarımızı da günden güne sürekli değiştirip yenilemekteyiz. Çağın gereklerine yatırım yapan şirketimiz ileriye dönük olarak da kamusal alanda da gerekli belgelere sahip olarak gelişimini eksiksiz gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz yıllara yayılan tecrübesi ile sektörde adından sıkça söz ettirip yer edinmiş bir firmadır. Markamız birçok insan tarafından taşımacılık ve nakliye alanında çok iyi bilinmektedir. Asılların taklitlerini doğuracağını bilen firmamız taklitlerinden ve markasına zarar verecek dış girişimlerden korunmak için de gerekli çalışmaları yapmıştır. Markasını korumak ve ikinci şahıs ve kurumların markasını izinsiz kullanmalarını önlemek amacıyla markasını tescil ettirmiştir.  Kuruluşumuz sahip olduğu markaya ait marka tescil belgesine sahiptir. Bu nedenle bizim markamızı başka şahıs ve firmalar kullanamazlar. Kullandıklarında da hukuki işlemleri başlatmaktayız. Siz değerli müşterilerimize bizim adımızla kimsenin eksik veya ayıplı hizmet sunmasına müsaade etmedik, bundan sonra da etmeyeceğiz. Bu alanda gerekli tüm çalışmalara bugün olduğu gibi gelecekte de hiç ara vermeden devam edeceğiz. Tek amacımız sizlere en uygun kalitedeki hizmeti en düşük karşılıkla sunmaktır.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.